Відправлення в регіони здійснюється транспортними компаніями

Новая Почта

Замовлення можна оформити в будь-яке відділення служби доставки (зверніть увагу, в деяких відділеннях є обмеження щодо ваги посилки), а також замовити доставку до Вашої адреси кур'єром. Терміни доставки до відділення «Нова Пошта» в середньому займають 1-3 дні з моменту обробки замовлення. Для отримання замовлення необхідно пред'явити паспорт або посвідчення водія. Термін безкоштовного зберігання посилки на складі «Нова Пошта» – 10 днів. Потім посилка повертається автоматично. За номером експрес-накладної “Нова Пошта” Ви можете відстежити статус доставки.
Відповідно до умов співпраці з “Нова Пошта” у разі часткового псування або повної втрати при транспортуванні Вам буде виплачено компенсацію у розмірі вартості вже оплаченого замовлення. Отримуючи замовлення у відділенні "Нова Пошта" просимо перевіряти товар на відсутність механічних пошкоджень у присутності співробітника транспортної компанії. Ми не можемо гарантувати вирішення спірних ситуацій на користь одержувача, якщо товар не перевірено при отриманні.

Замовлення можна оформити до будь-якого відділення служби доставки. Вартість доставки – від 25 грн. Термін доставки від 1 до 5 днів. Вам буде надіслано SMS або Viber-повідомлення про прибуття відправки до відділення.
Ви можете легко відстежити Вашу відправку за допомогою Контакт-центру або онлайн на justin.ua.

Звертаємо Вашу увагу, що при оформленні замовлення "Післяоплатою" кур'єрською службою, вартість доставки за пересилання грошей додатково складе (оплата яку беруть транспортні компанії за свої послуги):

Нова Пошта – 20 грн. за оформлення + 2% від суми
УкрПошта - 1% від суми (але не менше 5 грн)
Justin – 15 грн. за оформлення + 2% від суми